محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

تلفن: 041-34329053

Back To Top

دربارۀ یشیل یورت

درباره یشیل یورت

شرکت آذر یشیل یورت فعالیت خود را از سال 1388در صنایع غذایی و در تولید مواد پودری آغاز نموده است. این شرکت در شهر تبریز قرار دارد که به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت مواد غذایی در طول چهار سال، تلاش می کند که با ارائه گسترده مواد پودری و پودرهای دسری، جایگاه برتر خود را در بازار ایران به ویژه استان آذربایجان شرقی کسب نماید. این شرکت در حال حاضر انواع مواد پودری مثل؛ آرد قنادی، آرد گندم، نسکافه، پودر بستنی و ... و انواع پودرهای دسری مانند؛ پودر پودینگ و پودر ژله را در طعم های مختلف، تولید و به بازار مصرف ارائه می کند.

پیام مدیر عامل

خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که فرصتی دیگر فراهم ساخت تا خدمتگزار هم وطنان عزیزمان باشیم. شرکت آذر یشیل یورت از سال 1388 و در زمینۀ تولید و عرضه انواع مواد پودری و پودرهای دسری شروع به فعالیت نموده است.
اولویت ما کسب رضایت مشتری بوده و ارتقاء روزافزون کیفیت پودرهای دسری از اهداف این شرکت می باشد. امروزه صنعت غذایی یکی از صنایع مهم محسوب می شود، چرا که تأمین نیازهای غذایی مردم و سلامت آن از نظر بهداشتی از اولویت های دولت ها به شمار می رود.
به همین دلیل آذر یشیل یورت به پشتوانۀ تلاش و همت مدیران و کارکنان خود و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مدرن، همواره می کوشد با تولید مواد غذایی استاندارد و بهداشتی با کیفیت، ضمن تأمین نیاز بازار، همگام با توسعۀ کشور و به خصوص استان آذربایجان شرقی، گام های موثری را بردارد.

دسته بندی مطالب

جدیدترین مطالب بلاگ

آنلاین خرید کنید و در محل دلخواه تحویل بگیرید